Milák Kristóf erőnléti edzője elmondta: az úszó akkor is keményen edzett, amikor a világ nem tudta, hol van
2024.10.7 8:26
Zala György szerint az olimpiai felkészülés alatt nem nagyon lehetett úszásról beszélgetni Milák Kristóffal, autókról és divatról sokkal inkább.
Megvan az első magyar érem a párizsi paralimpián, ami ráadásul egy arany
2024.8.30 8:52
Konkoly Zsófia aranyérmet szerzett csütörtökön 400 méteres gyorsúszásban, az S9-es kategóriában a párizsi paralimpián. Ez a magyar küldöttség első dobogós helyezése a francia fővárosban.
Milák Kristófnak új edzője lesz, Hosszú Katinka az úszószövetség vezérkarának lemondását követeli
2024.8.5 14:55
Virth Balázs elköszönt a tanítványától, mert szerinte Miláknak „új impulzusokra és edzőre van szüksége.” Hosszú Katinka korábban keményen bírálta Virthet, egy újonnan közzétett nyílt levélben pedig a MÚSZ vezetését szólította fel lemondásra.
Milák Kristóf 100 pillangón lett olimpiai bajnok
2024.8.4 10:42
A sportoló a magyar küldöttség hetedik érmét szerezte Párizsban.
Kós Hubert olimpiai aranyat nyert 200 méteres hátúszásban
2024.8.2 9:12
A 21 éves sportoló a magyar olimpiai csapat negyedik érmét szerezte meg a francia fővárosban.
Ezüsteső az olimpián: Milák Kristóf és a magyar férfi kardcsapat is érmet szerzett
2024.8.1 9:03
Csak egy hajszálon múlott, hogy Milák Kristóf nem tudta megvédeni címét 200 méteres pillangóúszásban, végül ezüstéremmel a nyakában távozott a párizsi La Défense Arénából, így ő nyerte az első magyar ezüstérmet a 2024-es párizsi olimpián.
Megvan az első magyar arany a dohai vizes vébén: Rasovszky Kristóf 10 kilométeren lett világbajnok
2024.2.4 11:27
Rasovszky aranyérmet szerzett, Betlehem Dávid pedig olimpiai kvótás helyen ért célba a nyíltvízi úszók 10 kilométeres vasárnapi versenyében a dohai világbajnokságon.
Óriási magyar siker a vizes vb-n: országos csúccsal lett világbajnok a 20 éves Kós Hubert
2023.7.28 14:49
A 20 éves versenyző 200 méter háton diadalmaskodott Fukuokában.