Legfrissebb
Legolvasottabb
Egy hónap alatt tekerte körbe Ausztráliát egy profi kerékpáros
2024.10.6 9:32
Lachlan Mortonnak kicsit több, mint 30 napra volt szüksége, hogy letekerje a 14200 kilométeres távot. Ez több, mint 450 kilométert jelent naponta, amibe még belegondolni is fárasztó.
Felfoghatatlan teljesítmény: 275 kilométeres ultramaratont nyert egy magyar sportoló
2024.9.30 13:05
Lubics Szilvia korábban egy Antarktiszon rendezett ultramaratont is megnyert, ezúttal egy 275 kilométeres észak-amerikai futóverseny, a Grand to Grand első helyét kaparintotta meg.
Kizárták a pekingi félmaraton győztesét, mert három afrikai futó direkt belassított mögötte
2024.4.21 11:00
A verseny szervezői szerint a befutó Ho Csié „nyulaknak“ bérelhette fel a mögötte haladó sportolókat.