A szertartásról több kép is kikerült Instagramra.
Összeházasodott a Győri ETO KC két sportolója, a magyar Fodor Csenge és a brazil Bruna de Paula. A Blikk vette észre, hogy a szertartásról Babi Motte, az esemény szervezője több képet is kirakott az Instagram oldalára.
Fodor Csenge 2017-ben lépett először pályára a Győr felnőtt csapatának tagjaként, Bruna de Paula pedig 2023 nyarán csatlakozott az ETO csapatához. Mindketten 2024 végén hosszabbítottak 2027-ig.
Brazíliában 2013 óta legális a melegházasság, és azóta is több olyan törvényt hoztak az országban, amik védi a melegek és a transzneműek jogait.