A kajak-kenuról szóló cikkeink

Cikkek a témában
Legfrissebb
Legolvasottabb
Magabiztos versenyzéssel nyerte meg második paralimpiáját Kiss Péter Pál kajakos
2024.9.7 12:13
Kiss Péter Pál 21 éves korára már kétszeres paralimpiai bajnok, négyszeres világ- és négyszeres Európa-bajnok.
Varga Ádám ezüst-, Kopasz Bálint bronzérmes lett kajak egyes 1000 méteren
2024.8.10 13:38
Varga Ádám ezüst-, a címvédőként indult Kopasz Bálint pedig bronzérmet szerzett szombaton kajak egyes 1000 méteren a párizsi olimpián.
Csipes Tamara kajak egyes 500 méteren is ezüstérmes lett
2024.8.10 13:32
Csipes Tamara ezüstérmet nyert a női kajakosok 500 méteres versenyében a párizsi olimpián. A döntő másik magyar résztvevője, Gazsó Alida Dóra hatodik lett.
Duplázott a magyar női kajak-kenu csapat 500 méteren, ezüstérmes lett a Nádas, Tótka férfi kajak kettes
2024.8.9 13:52
Két ezüsttel és egy bronzéremmel gazdagodott a magyar küldöttség a párizsi olimpia pénteki kajak-kenu versenyén.
Bravúros versenyzéssel bronzérmes a magyar női kajak négyes 500 méteren
2024.8.8 13:53
A Pupp Noémi, Fojt Sára, Csipes Tamara és Gazsó Alida Dóra alkotta négyes óriási meglepetést okozva futott be a harmadik helyen. Az esélyesebbnek tartott férfi kajak négyesnek nem jött össze az érem.